Hakkımızda

Hikayemiz

2011 yılından bu yana Doç. Dr. Muhammed Kürşad UÇAR (MKU) danışmanlığında üniversite öğrencilerin kendilerini geliştirmesi için birçok proje yapılmaktadır. Proje maliyetlerinin artması sebebiyle projelerin sürekliliği tehlikeye düşmüştür. 2019 yılından bu yana Teknofest projelerine katılım sağlanması ile birlikte proje giderleri daha fazla artmaya başlamış ve dayanılmaz hale gelmiştir. Öğrencilerimizin projelerinin sürekliliğini sağlayabilmek için projeleri finanse edebilecek bir ekosistem kurmayı planlıyoruz. Bu sayede öğrencilerimiz hem şirketin bir parçası olarak iş tecrübesi edinecek hemde projelerini finansal sorunlar yaşamadan yürütebileceklerdir.

Daha Fazlası

Şirketimizde 26 farklı üniversiteden 350'den fazla öğrenci gönüllü olarak hizmet etmektedir. Şirket sermayesi ve zararı danışman Doç. Dr. Muhammed Kürşad UÇAR'a ait iken, şirket karı şirket içerisinde hizmet edenler ile birlikte bölüşülmektedir. Şirket karlarının belirli bir bölümü ise hali hazırda yürütülen projeleri finanse etmek için kullanılmaktadır. 

Neye ihtiyacımız var?

Kendi geliştirdiğimiz ürünleri İnternet Pazar yerlerinde satışa sunuyoruz. Ürünlerimizi alarak ve başkalarına tavsiye ederek bizlere destek olabilirsiniz. Ürünlerimiz ile ilgili kataloglar yakında kendi markamız olan Raitoy sitesi www.raitoy.com adresinde sergilenecektir.