MKU Teknoloji

Sizinle iletişime geçmemiz için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Akademik Danışmanlık

Tübitak, Teydep, Teknofest vb proje yazımı konusunda akademik danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Bunlara ek olarak akademik makale yazma konusunda eğitimler verilmektedir. Doç. Dr. Muhammed Kürşad UÇAR'ın bilimsel olarak 100'den fazla yayını mevcuttur.

Teknofest Danışmanlık

2019 yılından bu yana öğrencilerimize Teknofest'e en fazla takım ile başvuru yapan öğrenci grubuyuz. 2022 yılında 9 farklı kategoride 28 takım, 2023 yılına ise 8 farklı kategoride 24 takım ile başvuru yapılmıştır. 2022 yılında karayonca takımımız Uluslararası Sabit Kanat İnsansız Hava Araçları (İHA) kategorisinde Türkiye üçüncüsü olmuştur.

Fotoğraf Çekimi

Öğrencilerimizden oluşan fotoğraf ekibimiz; profesyonel fotoğraf çekimlerimizle web siteniz için titizlikle fotoğraf üretmekteyiz. Çektiğimiz örnek ürünlere instagram sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Raitoy Instagram Sayfası: https://www.instagram.com/raitoytr/ 

Hikayemiz

2011 yılından bu yana Doç. Dr. Muhammed Kürşad UÇAR (MKU) danışmanlığında üniversite öğrencilerin kendilerini geliştirmesi için birçok proje yapılmaktadır. Proje maliyetlerinin artması sebebiyle projelerin sürekliliği tehlikeye düşmüştür. 2019 yılından bu yana Teknofest projelerine katılım sağlanması ile birlikte proje giderleri daha fazla artmaya başlamış ve dayanılmaz hale gelmiştir. Öğrencilerimizin projelerinin sürekliliğini sağlayabilmek için projeleri finanse edebilecek bir ekosistem kurmayı planlıyoruz. Bu sayede öğrencilerimiz hem şirketin bir parçası olarak iş tecrübesi edinecek hemde projelerini finansal sorunlar yaşamadan yürütebileceklerdir.

Daha Fazlası

Şirketimizde 26 farklı üniversiteden 350'den fazla öğrenci gönüllü olarak hizmet etmektedir. Şirket sermayesi ve zararı danışman Doç. Dr. Muhammed Kürşad UÇAR'a ait iken, şirket karı şirket içerisinde hizmet edenler ile birlikte bölüşülmektedir. Şirket karlarının belirli bir bölümü ise hali hazırda yürütülen projeleri finanse etmek için kullanılmaktadır. 

Neye ihtiyacımız var?

Kendi geliştirdiğimiz ürünleri İnternet Pazar yerlerinde satışa sunuyoruz. Ürünlerimizi alarak ve başkalarına tavsiye ederek bizlere destek olabilirsiniz. Ürünlerimiz ile ilgili kataloglar yakında kendi markamız olan Raitoy sitesi www.raitoy.com adresinde sergilenecektir.

Misyonumuz

Üniversite hayatı boyunca öğrencilerimizin kendilerini geliştirmelerini sağlayacak bir üretim platformu kurmak ve sürekliliğini sağlayarak onları geleceğe hazırlamaktır. Bunu yaparken meslek ayırt etmeden, her öğrenciyi şirketimizin içerisinde kabiliyet ve bilgisine göre bir pozisyonda, kendini geliştirmesi için yardımcı oluyoruz. Elbette sabırsız olmaz. Öğrencilerimizin bir şeyleri elde edebilmesi için sabretmesini bekliyoruz.

Vizyonumuz

Geleceğe başarılı, donanımlı, hayallerine ulaşmış bireyler yetiştirmek ve gelecek nesillere ilham olabilmek.